Spaní prvňáků ve škole

14. 6. 2024

Spaní prvňáků ve škole
Chceme-li děti odměnit za jejich celoroční práci ve škole, nemusí to být vždy sladkostí či dárkem, ale osvědčenou volbou na naší škole je přespání ve třídě ve „vlastním spacáku“.
Každý takový večer má už své tradiční „dělánky“. Letos si děti vyzkoušely v keramické dílně vyrobit misku, zahrály si hry ve třídě i venku, podívaly se na pohádku a zakončily večer četbou ve své knize .
Nesmíme zapomenout poděkovat maminkám a babičkám za upečené dobroty, ovoce a pitíčka nejen ke snídani, a taktéž paní Hlinkové za donesené pizzy k večeři.
Ostatně, vše je zdokumentované na přiložených fotografiích. „Přespávačka“ se jako tradičně povedla.
Mgr. Petra Libřická