Chystané akce v červnu

30. 6. 2024

31. 5. v pátek jedeme do Farmaparku Muchomůrka, kde oslavíme svátek našich dětí.

Děti potřebují: batoh, pláštěnku, pití a jednu sušenku nebo ovoce (svačinu máme v mateřské škole). V případě deštivého počasí proběhne náhradní program v mateřské škole.

5. 6. ve středu pojedou děti ze třídy Ježečků do Krnapu ve Vrchlabí na vzdělávací ekoprogram - Jeden den v mraveništi. Odjíždíme v 8.15 hod. Příchod dětí do MŠ je do 7.30hod. (svačinu máme v mateřské škole).

Děti potřebují: batoh, pláštěnku, pití a jednu sušenku nebo ovoce. Děti, které trpí nevolností v autobuse, nahlaste paní učitelce. Děkujeme.

11. 6. v úterý půjdou vybrané děti ze třídy Ježečků ve 13 hod. na úřad, přivítat nové občánky naší obce.

12. 6. ve středu jedeme na výlet do Hvězdárny a planetária v Hradci Králové. Odjíždíme v 6. 30 hod. Přiveďte děti včas. Odhlaste dětem na tento den ranní svačinu. Na oběd se vracíme.

Děti potřebují: batoh, pláštěnku, svačinu a pití. Dětí, které trpí nevolností v autobuse, nahlaste paní učitelce. Děkujeme.

18. 6. v úterý bude v 9hod. divadlo z cyklu Knihadýlko – pohádka O, O, O vajíčko.

20. 6. ve čtvrtek dopoledne se společně rozloučíme s předškoláky. Pokud mají tyto děti již školní aktovku, tak si ji mohou na tento den přinést.